Hakkımızda

BULUŞ ÇORAP SAN VE TİC LTD ŞTİ


1983 senesinde kurulan firmamızın, ana politikası;  giydiğinizde rahat edeceğiniz, sade, zarif, sağlıklı çoraplar üretmektir. Bu politikamızın ürünü olan VENÜS TER ÇORABI®`nı kullanımınıza gururla sunmaktayız.

VENÜS TER ÇORABI® ` giydiğinizde, piyasadaki diğer ürünlerle kıyaslanmayacak kadar rahat olduğunu sizler de tespit edeceksiniz.


VENÜS TER ÇORABI®terleme, koku, kaşıntı, mantar ve alerji problemlerini engellemek ve varolanları da azaltmak için üretilmiştir. En sağlıklı, en konforlu, en kaliteli ve en ekonomik çorap üretimi için firmamız teknik elemanları pamuk ipliğini seçmiştir. TER ÇORABI %100 pamuktan (nylon,polyester v.s) hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilmiştir. Lastik kısmı, iyi bir tutuş ve konfor için geniş elastanlı lastik şeklinde dizayn edilmiştir.Burun dikişi,pazarda gittikçe yaygınlaşan, "rosso dikiş" tabir edilen, kaba bir dikiş değil, düz pürüzsüz dikiştir.  

VENÜS TER ÇORABI® %100 organik pamuktan üretilmektedir.Organik ürün demek,yarınlarda daha temiz,yaşanabilir çevre demektir.Daha temiz hava solumak,daha yeşil bir dünyada yaşamak için,kullandığımız ürünlerin organik olmasına özen göstermeliyiz.Organik ürünler kullanmak lüks değil,hayatımızın gerekliliğidir.Ayrıca organik ürünler kullanarak,organik ürün üretimi yapan çiftçiye,üreticiye daha çok ve daha ucuz ürünler üretmesi için destek vermiş oluyoruz.

Herhangi bir ürün alırken,lütfen içeriğine dikkat edelim..Organik ürün tüketmek,sadece sağlıklı yaşam değil,ayrıca sosyal sorumluluktur da.


   

VENÜS® ÜRÜNLERİNDEN BİRİNİ SEÇTİĞİNİZ İÇİN SİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

TER ÇORABININ ÖZELLİKLERİ ,
- TERE
- KAŞINTIYA
- MANTARA
- ALERJİYE DOĞAL ÇÖZÜM...
-TABANALTI ÖZEL ÖRGÜ

- İYİ BİR TUTUŞ VE KONFOR İÇİN ELASTANLI LASTİK AYAĞINIZI SIKMADAN TUTAR,KAYMAZ.
- %100 DOĞAL PAMUK HİÇBİR KATKI MADDESİ YOKTUR
- TOPUK VE BURUN GÜÇLENDİRİLMİŞTİR (ÇİFT KAT)
- GÖZENEKLİ TABANI AYAĞINIZIN HAVALANDIRMASI İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMDÜR.
- ÖZEL BURUN DİKİŞİ PÜRÜZSÜZDÜR VE PARMAKLARINIZI ACITMAZ.